ArcGIS REST Services Directory Login
JSON

ItemInfo

Item Information

snippet: Mapová kompozice přehledně zobrazuje hranice kraje, okresů, obcí s rozšířenou působností, pověřených obcí, obcí a katastrálního území. Součástí kompozice jsou i data Českého statistického úřadu - adresy, budovy, ulice a veřejná prostranství.
summary: Mapová kompozice přehledně zobrazuje hranice kraje, okresů, obcí s rozšířenou působností, pověřených obcí, obcí a katastrálního území. Součástí kompozice jsou i data Českého statistického úřadu - adresy, budovy, ulice a veřejná prostranství.
extent: [[14,48],[16,49]]
accessInformation:
thumbnail: thumbnail/thumbnail.png
maxScale: 1
typeKeywords: ["Data","Service","Map Service","ArcGIS Server"]
description: Mapová kompozice přehledně zobrazuje hranice kraje, okresů, obcí s rozšířenou působností, pověřených obcí, obcí a katastrálního území. Součástí kompozice jsou i data Českého statistického úřadu - adresy, budovy, ulice a veřejná prostranství.
licenseInfo:
catalogPath: